Hakkımızda

Kayseri'nin leziz yemeklerini tanıtmak amacıyla 1996 yılında faaliyetlerimize başladık. İşinin ehli ustalarımızın gücü ve tecrübesi ile Kayseri Mutfağı'nın lezzet geleneğinin ilk adımlarını attık. Şu anda yeni şubelerimizle birlikte toplam 5 ilde 20 lezzet noktasıyla, müşterilerimize Kayseri'nin en nefis yemeklerini sunuyoruz. Her şubemizde birer aşçıbaşı, dört ustamız ve güler yüzlü personelimizle hizmet veriyoruz. Kayseri'nin enfes yemeklerinin özgün tatlarını koruyor, lezzeti şehrin geleneksel ruhu ile harmanlıyoruz. Bir lezzet efsanesi Kayseri Mantısı'ndan yağlamaya, eski dönemlerde özellikle esnafın gözde yemeği Patlıcan Güveç'ten, Etli Yaprak Sarma'ya güçlü menüsüyle her geçen gün artan talebe cevap veriyor, iş ortaklarımızla birlikte karşılıklı kazanıyor, birlikte büyüyoruz.

Kayseri Mutfağı Bir Lezzet Geleneği...

Misyonumuz

Kendine özgü tatları ve standatları ile kaliteli ürünlerini, hızlı ve doğru sunarak her gün kendini geliştirerek müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak.

Vizyonumuz

Kendi özgün markası ile sektörde lider olmak...

Kurum Politikamız

Müşteri memnuniyetinin sürekliliği için şirket standartlarında personel yetiştirmek ve eğitmek. Ürün kalitesinden ödün vermeden firma yönetmelikleri ve prosedürleri çerçevesinde hizmet vermektir.

Yukarı